Polecamy Państwu szeroką gamę elementów drogowych: płyty drogowe, płyty Yomb, płyty ażurowe, korytka ściekowe, przepusty drogowe, przepusty mostowe, ścieki skarpowe.
Naszą specjalnością jest szeroka gama elementów betonowych - podmurówek, ogrodzeń betonowych, elementów drogowych.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 606 284 337

O NAS


Oczekiwania klientów bywają różne – są tacy, dla których najbardziej istotnym czynnikiem wyboru wykonawców zlecenia jest oferowana cena, są tacy, dla których liczy się jakość, ale są też tacy, którym zależy tylko i wyłącznie na czasie.
Bez względu na to, czy oczekujesz spełnienia jednej ,czy wszystkich potrzeb możesz mieć pewność – Nasza firma świadczy kompleksowe, a przede wszystkim profesjonalne usługi w zakresie elementów drogowych, ogrodzeń, podmurówek i kostki brukowej.

Doświadczenie

Na rynku funkcjonujemy już od 1997 roku, a nasz dorobek, w postaci dziesiątek solidnie wykonanych zleceń to najlepszego poświadczenie profesjonalnego podejścia do pracy i powierzanych nam zadań.
Nie stoimy w miejscu – nieustannie się rozwijamy. Wraz ze zwiększonym zapotrzebowaniem i pomysłowością klientów, a także pojawianiem się nowych produktów, poszerzamy naszą ofertę.
Nade wszystko jednak istnieje kwestia dla Nas priorytetowa – to zadowolenie klienta i dobry kontakt w czasie współpracy. Dbałość o każdego klienta i jakość świadczonych usług to nasze główne dążenia.

W kilku słowach

- na rynku od 1997 roku
- dziesiątki wykonanych zleceń
- indywidualne podejście do każdego klienta i każdego zlecenia
- zróżnicowana oferta
- atrakcyjne ceny
- czas wykonania adekwatny do złożoności zlecenia i zatwierdzenia projektu
Sprawdź jak jest naprawdę!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i naszymi realizacjami!